poniedziałek, 30 maja 2016

Artysci w Jaskini Talentów.

W ubiegłą sobotę na stadionie Viktorii Sulejówek nasi Jaskiniowcy wystąpili na dużej scenie. Tańcząc i recytując wiersze Jana Brzechwy zabawiali publiczność. Własnoręcznie przygotowali przebrania i rekwizyty. Mimo tego, że zawiódł sprzęt i nie można było puścić muzyki poradzili sobie doskonale :) Wszystkie ciocie są niezmernie dumne.
Nasi mali artysci wyszli na scenę prawie bez stresu, przekazali publiczności swoje dziecięce emocje, byli z siebie niezmiernie zadowoleni.
Działania twórcze w przedszkolu mają charakter dobrowolny. Dzieci uczestniczą w zajęciach chętnie, wszystkiemu towarzyszy śmiech i dobra zabawa. Nie ma stresu i spięcia, że wszystko musi wyjść idealnie. Najważniejsze są emocje i uczucia, które dzieci wkładają w tworzenie nowej przestrzeni. Na precyzję przyjdzie czas za kilka lat. Teraz najważniejsze jest aby mali artysci odnaleźli w sobie talenty i chęci do tworzenia i wyrażania siebie.
Wraz z naszymi szkrabami odkrywamy muzykę i sztukę: uczestniczymy w spektaklach, odwiedzamy Dom Kultury, gdzie raz w miesiącu możemy uczestniczyć w pieknych występach muzycznych Filharmonii. Zapraszamy gości: teatrzyki, lekcje tańca, lekcje przyrody z motylami, wężami, ogromnymi włochatymi pająkami. Staramy się, aby dzieci doznawały i uczyły się świata poprzez doświadczenie, chętnie i ciekawie.
Przesyłam skromna fotorelację z występu, więcej zdjęć można będzie obejrzeć na fanpage Jaskini Talentów.
Zapraszamy!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza